Парламент є керівним органом колективу учнів.
     Парламент обирається на звітно-виборній учнівській конференції у вересні. Кандидатури на членство в парламенті обговорюються і пропонуються на конференції та остаточно обираються завдяки голосуванню.
На цій же конференції, з кількох висунутих кандидатур, шляхом відстоювання програм кандидатів групами підтримки, обирається голова парламенту.
    Парламент має свій статус, структуру, працює за планом. Члени парламенту виконують певні доручення.
    Парламент організовує змагання на краще творче об’єднання, проводить роботу, пов’язану з реалізацією творчого потенціалу обдарованих дітей, юних інструкторів, організовує нагородження їх посвідченнями.
    Парламент організовує масові заходи, де беруть участь талановиті діти: проведення творчих вечорів окремими учнями, оформлення персональних виставок, вручення пам’ятних подарунків випускникам.
    Парламент приділяє увагу організації довкілля учнів: щоп’ятниці працює танцювально-розважальний клуб «Диско», згідно до графіку чергування класів по школі учні готують і проводять тематичні дискотеки.
    Парламент контролює графік випуску стінгазети «Колючка», визнає кращу стінгазету року.
Парламент проводить чимало заходів, у підготовці та проведенні яких велику частину роботи береть на себе члени парламенту. Наприклад, одноденний похід до лісу «Золота осінь», проведення виставки «Природа і фантазія», а також проведення спортивних змагань.
Адміністрація школи в роботі постійно піднімає роль членів парламенту перед учнями та батьками.

 

Парламент є вагомою рушійною силою в діяльності школи.

До складу парламенту входять:

Президент школи

 

Комісія дисципліни і порядку

Комісія "Прес-центр"

Комісія здоров'я

Фінансова комісія

Центр "Дозвілля"